O NÁS

Kvalitné ingrediencie, chutné jedlo, zaujímavý dizajn a variácie to je naša reštaurácia v krásnom prostredí.

Náš príbeh

S láskou fungujeme od roku 2019

Reštaurácia Na Panvici vznikla na základe našich skúseností s prevádzkou bufetu v kempe, v ktorom sme podávali nápoje a grilovali jedlá na jednoduchom vonkajšom grile s dreveným uhlím. Tiež sme sa venovali našej cateringovej firme Chlapci Na Panvici, ktorá vznikla v kempe a v ktorej sme zdarne nabrali skúsenosti v oblasti gastronómie. Úspešné letné grilovacie víkendy nám ukázali ako nám chýbajú reprezentatívne priestory, kde by sme našimi jedlami uspokojili viac zákazníkov.

Kombinácia letnej terasy, sedenia v prírode a moderných priestorov s dominanciou dreva bola, ako sa dnes ukazuje, tým správnym krokom vpred. Reštaurácia vznikla v roku 2019. V letných mesiacoch sa na terase a v interiéri usadí viac ako 100 zákazníkov. Koncept reštaurácie je v súlade s prostredím, v ktorom sa nachádza a je založený na grilovaných jedlách akými sú naše skvelé hamburgery, BBQ rebierka, rezníky alebo šaláty, ktoré sú doplnené o talianske cestovinové a risottové špeciality. Doménou reštaurácie je dokonalá starostlivosť o pivo, ktoré si u nás vychutnávajú hostia so širokého okolia. A my ním obohacujeme naše pivné jedlá akými sú napríklad pečené kolená, bôčik, či iné pivné chuťovky.
Dávame si záležať na kvalite našich surovín, množstvo položiek si vyrábame sami, snažíme sa variť tak, akoby sme varili pre svoju rodinu. Reštaurácia svoj jedálny lístok mení podľa sezón a naviac, od jesene do jari organizujeme tematické víkendy so špeciálnymi ponukami jedál. Medzi najobľúbenejšie patria: Stredomorský víkend, Tatarák fest, Taliansky víkend, Schnitzel víkend alebo Kačacie a husacie hody. Ak navštívite reštauráciu ako zákazník kempu, Piešťanec, okoloidúci cyklista alebo záujemca o catering na svoju svadbu, verte, že v nej vždy nájdete zaujímavé sezónne menu a chutný gastronomický zážitok.

Dodo Pullmann

Scroll to Top